Bitcoin į sek. Vertinant kripto investicijas


bitcoin trader ant ryklių bako bitcoin aukso kaina kanados doleriai

Bitcoin, kriptovaliutos nėra įtraukta į naujausią SEC reguliavimo programą Informacijos ir reguliavimo reikalų tarnyba praėjusią savaitę išleido Bideno administracijos vieningą reguliavimo veiksmų ir m.

Tikiuosi dirbti su savo kolegomis komisarais ir atsidavusiais darbuotojais siūlyti ir parengti taisykles, kurios sustiprins mūsų rinkas, padidins skaidrumą ir apsaugos investuotojus. Nors bitkoinas ir kriptovaliuta šiais is nebuvo SEC reguliavimo darbotvarkėje, Gensleris kalbėjo apie būtinybę apsaugoti investuotojus ir reguliuoti kriptovaliutų mainus. Praėjusį mėnesį prezidentas ragina Kongresą priimtiSukurkite kriptovaliutų įstatymus, kad apsaugotumėte investuotojus, pridurdami, kad kriptovaliutų mainams reikia daugiau reguliavimo.

10 geriausių bitcoin mainų bitcoin į jav dolerio konversijos kursą

Be to, praėjusią savaitę SEC perspėjo investuotojus apie bitkoinų ateities prekybos fondus. Iki šiol agentūra pateikė 75 susijusius priverstinius kriptografinius veiksmus. Tuo tarpu vis daugiau įmonių siekia gauti leidimą prekiauti bitino biržoje prekiaujamais fondais ETF. Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.

bitcoin sandorio dydis bitcoin po brexit