Btcchina coinmarketcap


btcchina coinmarketcap

Rinkos apibendrinimas: rollercoaster Video: Xiaomi Mi Mix 2s apžvalgaBirželis Dar viena laukinė kryptine valiuta savaitė - tai kažkas, Pavyzdžiui, "Bitcoin" smarkiai sumažėjo nuo maždaug JAV dolerių iki maždaug JAV dolerių ir liko ten dvi ar dvi dienas. Ji greitai btcchina coinmarketcap iki prekybos velnias bitcoin, tačiau šis augimas trunka ilgai, o rinka iškyla į šoną, o ne šiek tiek žemyn.

Dauguma didžiųjų monetų eina žemyn, o pagrindinė išimtis - "Dogecoin". Jei nesate susipažinę su "Alibaba", jie yra didžiuliai Kinijoje.

btcchina coinmarketcap

Bendra mintis yra tai, kad daugelis žmonių norėjo patekti į IPO, kad greitai uždirbtų pinigų, ir greitai panaikino savo kripto valiutą už grynuosius pinigus.

Kai kaina nustojo mažėti maždaug dolerių, tai labai pakilo iki dolerių, kai "Paypal" paskelbė apie partnerystę su keliomis Bitcoin bendrovėmis, tokiomis kaip "Coinbase". Tačiau tai truko labai ilgai, o dabar kainos dar mažėja, kai rašymo metu kainos siekia maždaug USD.

Primecoin taip pat padarė gana gerai per praeitą mėnesį ar taip, aš norėčiau apsvarstyti primecoin tamsoje pakuotės btcchina coinmarketcap.

btcchina coinmarketcap

Aš nemanau, kad Primecoin buvo daug reklamos ar reklamos, o tai tikrai vyksta tam tikrą laiką, todėl manau, kad tai, kad galima teigti, kad "Primecoin" augimas yra ekologiškas, o ne trumpalaikis manipuliavimas rinka. Tiesą sakant, tiesiog priešingai.

Po nuosmukio Dogecoin išlaikė tam tikrą savo vertę ir iš tiesų buvo labai gražus augančios rinkos tendencijos, nustebinančios daugybę žmonių. Nors šiuo metu vis dar yra gražus augimo tendencija, manau, kad tai negali trukti amžinai.

Norėčiau rekomenduoti kruopščiai kruopšti, kai kalbama apie prekybą su Dogecoin. Apibendrinant, dauguma monetų neveikia taip karštai.

btcchina coinmarketcap

Tai yra visiškai normalu, kai "Bitcoin" sumažina tinklo poveikį ir vėliau monetos ateina į rinką. Paprastai tai yra geras dalykas priešingai nei tai, ką daro rinka, todėl pirkti dabar būtų geras pasirinkimas.

btcchina coinmarketcap