Evolutie bitcoin


evolutie bitcoin

Buterinas aptaria tris evolutie bitcoin saugojimą, pralaidumą ir skaičiavimo galią, komentuodamas jų apribojimus taikydamas šiandienines technologijas. Vitalikas Buterinas kritikuoja Elono Musko supaprastintą bitcoin forex taškų.

Dideli blokai ir kontrastas su kitais požiūriais pavyzdžiui, tą, kurį Olivier Janssens išreiškė nuo m. Jam yra tik trys pagrindiniai veiksniai, kurie gali turėti įtakos galutinių vartotojų galimybėms valdyti mazgą: saugykla, pralaidumas ir skaičiavimo galia.

evolutie bitcoin

Saugojimui jis pažymi, kad nors yra 8TB SSD, tačiau taip nėraTai nėra priimtinas daugumai vartotojų, nes viršutinė riba yra gigabaitų. Apie pralaidumą, nors jau yra labai greitas ryšio greitis, jame teigiama, kad riba yra maždaug penki megabaitai blokui kas dešimt sekundžių, nes mazgai taip pat turi taupyti pralaidumą protokolams perkrauti ir transliacijos operacijoms atlikti.

Skaičiavimo galiai straipsnyje paaiškinama, kad dešimt procentų didžiausio kompiuterio pajėgumo turėtų būti riba, nes mazgai turi taupyti energiją, kad galėtų susidoroti su DDoS atakomis ir susidoroti su trūkumais.

evolutie bitcoin

Dokumentas yra techninis paneigimas to, ką Muskas.