Pokerstars bitcoin


prekyba bitcoin prancūzija

Gandai buvo apie tai, kad netrukus vartotojai galės naudotis "Bitcoins", norėdami papildyti savo sąskaitas. Be to, sakoma, kad internetinis pokerio kambarys dirba keliose srityse, kad skaitmeninė valiuta būtų svarbi mokėjimo priemonė žaidimų sektoriuje.

bitcoin ethereum piniginė

Keletas bitcoino bendruomenės narių jau pateikė įvairius prašymus dėl internetinio pokerio teikėjo dėl virtualiosios valiutos priėmimo; tačiau "Pokerstars" iki šiol parodė nerimą ir nemalonumą sprendžiant bitino problemą. Šiuo pokerstars bitcoin yra daug pokerio žaidimų, kurie jau priima bitcoiną ir parodė didelį pelną.

cryptocurrency ir akcijų rinka

Dabar pasaulinis "Online Poker Gaming" lyderis, atrodo, yra pasiryžęs įtraukti kriptografinę valiutą kaip pokerstars bitcoin būdą. Nors šios "PokerStars" ir "Bitcoin" naujienos atrodo šiek tiek nenuostabu, internetinio pokerio pranešimo Chrisas Grovasas, remdamasis viešai neatskleista informacija, rodo, kad vidinės infrastruktūros, skirtos BTC integravimui į platformą, įgyvendinimas jau yra pažengusiame etape.

Pagal lošimų atitikties svetainę "PokerStars" taip pat bando nustatyti "Bitcoin" kaip alternatyvią valiutą "eGaming" rinkoje.

btc 2021 up

Keletas žinomų pokerio žaidėjų jau pradėjo savo įmonę naudoti kriptografines valiutas, o dabar, kai "Bitcoin" pasirodė kaip valiutos ateitis, "PokerStars" privalo pradėti dirbti su virtualiomis valiutomis.

Tai būtų puiki naujiena!

Video: You Bet Your Life: Secret Word - Air / Bread / Sugar / Table 2021, Birželis

Tai netgi leistų JAV žaidėjams vėl pradėti naudoti "PokerStars", nes pagal internetinio lošimų vykdymo įstatymą yra apribojimų, draudžiančių bankams siųsti mokėjimus į lošimo svetaines.

Ši funkcija galėtų panaudoti didžiulius grynuosius pinigus, kad būtų galima susidoroti su valiutos kurso keitimo rizika.

Bitcoin 8 000$ / NL100 ZOOM #32 / -1.5 bi/ POKERSTARS by olo0olo live session

Taigi "Pokertars" turi didžiulį potencialą ir geresnę naudą, pradedant priimti Bitcoin! Be to, jei šią informaciją patvirtina bendrovė, tai, be abejo, paskatins tendenciją bitino kainos.

Vienas el.

Breakout žaidimų projektas jau turi savo kriptografinę valiutą, išmestą rinkoje ir planuoja pokerį, kazino žaidimus, "eSports" ir "Fantasy Sports" pasiūlymą. Tai gali crypto broker uk juos tapti pagrindine "Pokerstars" varžybe.

Tradingview Bitcoin Grynieji Pinigai

Bitcoinistas bandė patvirtinti šią informaciją "Pokerstars" ir spaudos metu mes neturėjome atsakymo. Nepaisant to, ir atsižvelgiant į šias gandas, mes tikriausiai matysime "PokerStars" spaudos pranešimą per kelias dienas.

bitcoin pelnas es tikras

Nuoroda į šaltinį: 1, 2, 3 Ar norėtumėte, kad "Pokerstars" priimtų "Bitcoin"? Pasakykite mums, ką galvojate mūsų komentarų skyriuose žemiau. Nuotraukų šaltinis: 1, 2.