Skaitmeninis bitcoin, Bitcoin – Vikipedija


Kriptovaliuta dominavo naujienų cikluose ir investuotojų susidomėjime, todėl nuo šio pranešimo pradžios bendra bitcoin kazino lizdai riba viršijo milijardų JAV dolerių.

bitcoin interneto piniginė

Be pačios monetos, sprogo visa kriptovaliutų pramonė - visą laiką pasirodė naujos monetos, startuoliai, ICO ir investavimo būdai. Čia yra keletas geriausių knygų, kurias reikia perskaityti, norint sužinoti apie bitcoin ir kriptovaliutų revoliuciją.

Andreas M. Naujas leidimas, išleistas m.

prekyba bitcoin nepastovumo

Liepą, turi atnaujinimus, atspindinčius naujausius pokyčius. Knyga tyrinėja ne tik skaitmenines valiutas, bet ir susijusius žetonus bei prekes.

crypto pelningumas

Jis parašytas lengvai skaitomu stiliumi, tačiau tai nereiškia, kad jame skaitmeninis bitcoin informacijos. Ypač atkreiptinas dėmesys į išsamią pramonės istoriją, apie kurią daugelis naujų investuotojų galbūt nežino.

rinkos kapitalizacija bitcoin statistika

Šampanas tiria, kas yra Nakamoto, ar tai yra vienas asmuo, ar grupė, ir kaip Nakamoto galėjo sukurti bitcoiną, likdamas visiškai anonimiškas. Laiškai ir internetiniai įrašai, pateikiami chronologine tvarka. Abraomo K. Spalio mėn. Taip, joje yra medžiagos apie originalią ir pagrindinę kriptovaliutą, tačiau skaitytojams gali būti dar naudingesnė jos analizė ir rekomendacijos dėl mažiau žinomų skaitmeninių valiutų.

bitcoin sukčiai ar teisėtai

Ši knyga rekomenduojama investuotojams, neturintiems išankstinio išsilavinimo, ir tai yra puikus žingsnis link, norint išsamiau išnagrinėti su virtualia valiuta susijusius dalykus.

Knyga buvo įtraukta į m. Post navigation.

btc nuo